top of page
Image by Will Dornelles

Duet s kapelou EUFORY (SK)

Premiéra nového klipu

Duet s kapelou EUFORY (SK)

Píseň je duetem zpěváka Luboše Senka a legendy československé rockové scény Tanji. Tím pádem je Schizofrenie orientována primárně na slovenského a českého posluchače.

Skladba je předzvěstí albové novinky, ale kapela upozorňuje, že není třeba dělat žádné ukvapené závěry na základě jednoho singlu. Album totiž nabídne posluchačům velmi rozmanitý materiál. Momentálně je celá nahrávka ve stádiu dolaďování posledních detailů a brzy by měla spatřit světlo světa.

"K skladbě jsme plánovali natočit klasický videoklip, avšak kvůli komplikacím souvisejícím s pandemií jsme se nakonec rozhodli pro formát lyric videa," vysvětlují členové kapely. "Video měl na starosti John Kaimakamis z Řecka, který spolupracoval is kapelami jako Evergrey či Rotting Christ. O produkci a mix se postaral Adam Mičinec a mastering měl ve svých rukou Tony Lindgren, kterého můžete znát také díky spolupráci s kapelami DragonForce, Powerwolf nebo Eluveitie. "

Schizofrenie vyšla 3. září a druhý den byla živě představena na martinském festivalu Yafura Fest, kde s euforii vystoupila i Tanja. Speciální set s Tanjou obsahoval ještě jedno překvapení v podobě skladby Kam jen jdou lásky mé.

bottom of page